fbpx
Roseberry Home na Westwing

Roseberry Home na Westwing

1 sierpnia 2022
Roseberry Home na Westwing

kiedy urządziłam nasze mieszkanie Westwing był jednym z tych sklepów, w których poszukiwałam inspiracji do urządzenia naszego wnętrza. Kupiłam tam wiele pięknych mebli, obrazów, dekoracji, a także wyposażenia kuchni. Kiedy otrzymałam zaproszenie od Westwing by powstała kampania inspirowana naszym wnętrzem, uśmiechnęłam się szeroko – spełniło się bowiem jedno z moich małych wnętrzarskich marzeń.

Trend #dopamine

Kampania inspirowana naszym mieszkaniem opierała się na trendzie #dopamine, który zakłada, że warto stosować we wnętrzu radosne kontrasty, które przywołują dobrą energię. Uwielbiam zabawę kolorami we wnętrzu i cieszę się, że moje połączenia kolorystyczne mogły stać się dla innych inspiracją. Zapraszam Was z całego do zapoznania się z naszą rozmową z Westwing.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Joanna


Autor Joanna Wszeborowska-Kludzińska

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni wpis

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Zobacz szczegóły

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij